اخبار اسپریچو

تیم تکواندوی اسپریجو با جذب اکرم خدابنده و یلدا ولی نژاد در حال تقویت برای حضور در لیگ تکواندوی بانوان است. شهره خلج زاده سرمربی این تیم با خوشبینی به آینده می‌گوید می‌خواهد پاسخ حمایت‌های حامی مالی تیمش را بدهد.

شهره خلج زاده تیم تکواندوی بانوان اسپریچو اسپریچو ؛ مدعی جدید لیگ تکواندو با خدابنده و ولی نژاد | خوشبینی خلج زاده به آینده
شهره خلج زاده در گفتگو با آی دبلیو اسپورتس اظهار کرد: اسپریچو امسال در لیگ تکواندوی بانوان به دنبال کسب رتبه‌ای شایسته است و به طور جدی، قرار گرفتن روی سکو را دنبال می‌کنیم. حضور اسپریچو با حمایت اسپانسر ما محقق شده و می‌خواهیم پاسخ مناسبی به این حمایت بدهیم.

او ادامه داد: اسپریچو بازیکنان را از نظر مالی حمایت کرده و وعده‌های داده شده، تاکنون محقق شده است. نگاه اسپریچو به تیمداری، تجاری نیست و این برای ما دلگرمی است. تلاش کرده‌ایم کادر و بازیکنان خوبی جذب و تیم آبرومندی مهیای ورود به لیگ کوثر کنیم.

سرمربی تیم تکواندوی اسپریچو گفت: اکرم خدابنده و یلدا ولی نژاد در اسپریچو حضور دارند و حضور این بازیکنان در اسپریچو امید ما برای موفقیت را افزایش می‌دهد. نگار قدیانی، نرگس میرنوراللهی و هانیه بخشی را هم در اختیار داریم که هر یک از آن‌ها برای تیم ما ارزش زیادی دارند.

خلج زاده عنوان کرد: تیم قطعاً برای سکو بسته شده البته هنوز ترکیب کاملی نداریم و با توجه به زمانی که تا آغاز لیگ کوثر مانده به تدریج تیم را کامل می‌کنیم و تمرینات را شکل می‌دهیم.

مربی خوشنام تکواندوی ایران با اشاره به سایر اعضای کادر فنی اسپریچو گفت: زهرا خوانساری به عنوان مدیر فنی، نادیا خوانساری به عنوان سرپرست و زهرا باباخانلو به عنوان مربی کادر اسپریچو در لیگ کوثر ۹۸ را تشکیل می‌دهند.

منبع: iwsports.ir

نوشته‌های پیشین
مصاحبه اکرم خدابنده تکواندو کار تیم اسپریچو
نوشته‌ی بعدی
شهربانو دامغانی نژاد: در لیگ تکواندو هیچ تیمی زنگ تفریح نیست
فهرست