اسپریچو،مزه سلامتی

  1. خانه
  2. درباره ما

درباره ما

مجتمع صنعتی پروتئینی توتیای فرد در سال ۱۳۸۸ در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ مترمربع با زیربنای ۶۰۰۰ مترمربع طراحی و تأسیس گردیده و پس از چندین سال تلاش و کوشش بنیانگذاران اولیه با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۸۰ میلیارد ریال با ظرفیت تولید اسمی روزانه ۱۰ تن و عرضه انواع محصولات پروتئینی با اشتغال‌زایی ۵۰ نفر و البته با دستگاه‌های مدرن آلمانی و اتریشی به بهره‌برداری رسیده‌است. این واحد در راستای سیاست تولید ملی و ایجاد اشتغال جوانان در سال ۹۷ با قدرت بیشتر و تکنولوژی به‌روز و بهره‌گیری از تجارب مدیران تولید داخلی و بین‌المللی در امر تهیه و ترکیب مواد اولیه مرغوب و درجه یک؛ فعالیت خود را توسعه داد. این شرکت هم‌اکنون به شکل مدرن و به‌ دور از فعالیت‌های سنتی این حوزه؛ تولید فرآورده‌های گوشتی اعم از انواع سوسیس، کالباس، همبرگر و ناگت را در دستور تولید خود قرار داده‌است.
هدف ما ارائه محصولات پروتئینی لوکس و باکیفیت به هموطنان عزیزمان در داخل کشور و صادرات به کشورهای همسایه می باشد. در همین راستا مجتمع پروتئینی توتیای فرد شعار خود را تولید #سوسیس_کالباس_سالم قرار داده است.

در دنیایی که هجوم تبلیغات گسترده اجازه‌ی فکر کردن به سلامتی را از انسان‌ها می‌گیرد، شاید حتی به ذهنمان هم خطور نکند که آن چیزی که می‌خوریم یا از آن استفاده می‌کنیم به چه میزان قابلیت این را دارد که به سلامت ما آسیب وارد کند. برای داشتن جامعه‌ای سالم نیاز است تا آحاد مردم جامعه دارای یک زندگی سالم باشند و استفاده از محصول سالم می‌تواند بخش مهمی از زندگی سالم را تأمین نماید.مجتمع پروتئینی توتیتای فرد زنجان با نام تجاری اسپریچو، هدف خود را تولید محصولات پروتئینی سالم و با کیفیت بنا نهاده و بر همین مبنا شعار خود را “مزه سلامتی” برگزیده است.

طعم واقعی سوسیس و کالباس سالم
طراحی شده بر اساس ذائقه ایرانی
تولید شده با تکنولوژی روز اروپا
استفاده از موادر اولیه با کیفیت

مسئولیت اجتماعی

بدون تردید نشاط فکری یک جامعه در گرو سلامت جسمی یکایک آحاد آن جامعه بوده علاوه بر اینکه باید در نظر داشت تربیت و پرورش چنین جامعه‌ای در دستان بانوانی است که می‌بایست از نعمت سلامت کامل جسمانی و روانی بهره‌مند باشند. برهمین اساس این حضور به عنوان شاخصی ارزشمند برای شرکت در راس امور قرار گرفته است تا به عنوان تولیدکننده‌ای که تولید محصولات سالم را سرلوحه کار خود قرار داده بتوانیم علاوه بر حرکت در مسیر تولید در تعالی جسمی افراد جامعه و بانوان ورزشکار نقش خود را به خوبی ایفا کنیم.

#سوسیس_کالباس_سالم هشتگ اختصاصی اسپریچو در اینستاگرام

فهرست